Home

Fluiten over de grens: Duitsland

Zaterdag 22 april 2017

Fluiten in het buitenland. Hoe gaat dat in zijn werk? Wat wordt er zoals geregeld voor scheidsrechters? Opleidingen, onkostenvergoeding en de rol van scheidsrechtersverenigingen? In een serie van drie artikelen komen deze punten aan bod in achtereenvolgens Duitsland, België en Engeland. De aftrap wordt verricht bij onze oosterburen. 

Lees hier verder.

 

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 5 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.5 | Juni 2018
________________________

 
Tuesday, August 21, 2018 19:15 - 20:45
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Monday 16 juli 2018