Home

Fluiten over de grens: Duitsland

Zaterdag 22 april 2017

Fluiten in het buitenland. Hoe gaat dat in zijn werk? Wat wordt er zoals geregeld voor scheidsrechters? Opleidingen, onkostenvergoeding en de rol van scheidsrechtersverenigingen? In een serie van drie artikelen komen deze punten aan bod in achtereenvolgens Duitsland, België en Engeland. De aftrap wordt verricht bij onze oosterburen. 

Lees hier verder.

 

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 10 - 2017

De Scheidsrechter
Jaargang 85 | NR.9 | December 2017
________________________

 
Tuesday, January 23, 2018 20:45 - 21:45
 
Friday, February 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Tuesday, February 06, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, February 23, 2018 20:00 - 22:30
 
Friday, March 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, March 19, 2018 20:00 - 22:30
 
Friday, March 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Thursday, March 29, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, April 06, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, April 13, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, April 20, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, April 27, 2018 08:00 - 23:00
 
Thursday, May 10, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, May 11, 2018 19:30 - 20:30
 
Saturday, May 26, 2018 10:00 - 18:00
 
Friday, June 01, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, June 07, 2018 08:30 - 20:00
 
Saturday, June 09, 2018 10:00 - 16:00
 
Saturday, June 16, 2018 10:00 - 16:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 14:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Sunday 21 januari 2018