Home

Mededelingen VCN - september 2017

Dinsdag 26 september 2017 - VCN

Brief aan KNVB over FIFA-conditietest eis voor SO II.

Het VCN heeft kennisgenomen van het besluit van de KNVB om de FIFA-conditietest voor scheidsrechters als voorwaarde voor deelname aan de SO II cursus te stellen. De COVS is vooraf niet gekend in dit besluit. Omdat de COVS van mening is dat juist nu het overleg over verschillende zaken aangaande scheidsrechters amateurvoetbal met de KNVB sterk is verbeterd, is besloten om ons ongenoegen over dit besluit per brief aan de KNVB kenbaar te maken (verzonden op za. 23 sept. jl.).

Alle mededelingen september 2017

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 10 - 2017

De Scheidsrechter
Jaargang 85 | NR.9 | December 2017
________________________

 
Friday, March 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, March 19, 2018 20:00 - 22:30
 
Friday, March 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Thursday, March 29, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, April 06, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, April 13, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, April 20, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, April 27, 2018 08:00 - 23:00
 
Thursday, May 10, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, May 11, 2018 19:30 - 20:30
 
Saturday, May 26, 2018 10:00 - 18:00
 
Friday, June 01, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, June 07, 2018 08:30 - 20:00
 
Saturday, June 09, 2018 10:00 - 16:00
 
Saturday, June 16, 2018 10:00 - 16:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 14:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Sunday 25 februari 2018