Home

Week van de scheidsrechter

Maandag 16 oktober 2017 - Redactie

Geachte collega,

Hoe was uw/jouw Week van de Scheidsrechter?

Van 7 tot en met 15 oktober werd de Week van de Scheidsrechter gehouden. Alle KNVB-arbiters kregen van de bond een bedankkaartje, maar hebben clubs zich ook dankbaar opgesteld? Heeft u/heb je een presentje gekregen of was er op het sportpark waar u/je moest fluiten niets te merken van deze week? Laat het ons weten. Hans Janssen zal de ervaringen bundelen en er een artikel over schrijven voor Arbitraal.

Uw/jouw reactie kun je sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 3 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.3 | Maart 2018
________________________

 
Saturday, May 26, 2018 16:00 - 23:00
 
Friday, June 01, 2018 19:30 - 22:30
 
Saturday, June 09, 2018 10:00 - 16:00
 
Saturday, June 16, 2018 10:00 - 16:00
 
Thursday, June 28, 2018 14:00 - 17:00
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 14:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Sunday 20 mei 2018