Home

Technisch weekend januari 2018

Donderdag 16 november 2017 - Bestuur

Het programma voor het technisch weekend is bekend. Weekend vindt plaats vanaf vrijdagavond 12 t/m zondag 14 januari 2018 te Guldenberg Conferentie Hotel in Helvoirt.

Zie bijlagen voor het programma en inschrijfformulier. Aanmelden is mogelijk tot 10 december a.s. Graag getekend inleveren bij de penningmeester van onze vereniging.

Programma technisch weekend 2018.
Inschrijfformulier technisch weekend 2018.

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 5 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.5 | Juni 2018
________________________

 
Tuesday, August 21, 2018 19:15 - 20:45
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Monday 16 juli 2018