Home

Mededelingen VCN - maart 2018

Zaterdag 31 maart 2018  - VCN

Vacature vertegenwoordiger West 1.

Tijdens de Jaarlijkse Algemene Vergadering, op 8 september a.s., is de vertegenwoordiger van West 1, dhr. Piet Tiggelaar, aftredend en NIET herkiesbaar. De zoektocht naar een vervanger loopt al langer, maar heeft nog niet tot het gewenste resultaat geleid. Heb je belangstelling voor deze functie in het bestuur, neem dan contact op met Piet Tiggelaar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Alle mededelingen maart 2018

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 2 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.3 | Maart 2018
________________________

 
Friday, April 27, 2018 08:00 - 23:00
 
Thursday, May 10, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, May 11, 2018 19:30 - 20:30
 
Saturday, May 26, 2018 16:00 - 23:00
 
Friday, June 01, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, June 07, 2018 08:30 - 20:00
 
Saturday, June 09, 2018 10:00 - 16:00
 
Saturday, June 16, 2018 10:00 - 16:00
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 14:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Thursday 26 april 2018