Home

Rabobank Clubkas Campagne

Logo jubileum 2018

  

 



Vrijdag 18 mei 2018 - Bestuur

RaboClubKasOndergetekende heeft namens onze vereniging een mooie cheque van € 247,69 in ontvangst mogen nemen bij de Rabobank Clubkas Campagne. Dank voor een ieder die op onze vereniging heeft gestemd en dus dit mogelijk heeft gemaakt. 
Met dit bedrag kunnen we ons jubileumjaar nog aantrekkelijker maken. Alvast een proost op deze mooie geste mogelijk gemaakt door de Rabobank.

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 5 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.5 | Juni 2018
________________________

 
Tuesday, August 21, 2018 19:15 - 20:45
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Monday 20 augustus 2018