Home

Goed nieuws uit Zeist

Vrijdag 1 juni 2018

Onze leden Jaafar Aafouallah en Michael Eijgelsheim hebben woensdag goed nieuws ontvangen uit Zeist. Van de zes overgebleven kandidaten zijn zij geselecteerd en toegelaten tot het Talententraject Betaald Voetbal (TTBV). Namens bestuur en alle leden van harte gefeliciteerd en veel succes komend seizoen.

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 5 - 2018

De Scheidsrechter
Jaargang 86 | NR.5 | Juni 2018
________________________

 
Tuesday, August 21, 2018 19:15 - 20:45
 
Tuesday, August 28, 2018 21:00 - 23:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Thursday, October 25, 2018 14:00 - 17:00
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, November 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 14, 2018 20:00 - 23:00
Monday 20 augustus 2018