Home

Geslaagde seniorenbijeenkomst bij PSV

Donderdag 28 mei

COVS PSV 2315 belangstellenden verzamelden zich eerst in De Stip voor een kop koffie en even bijpraten. Organisator Jan Wubben legde uit wat de bedoeling was en daarna is eerst het PSV-museum bezocht gevolgd door een rondleiding in het PSV-stadion. Klik hier voor de foto's (23x). Wel waren we Jan Fleerakkers even kwijt ☺☺.

Zijn laatste seniorenwedstrijd

Zondag 10 mei 2015

DEES Dosko 4Toon Hendriks is al ruim 40 jaar lid en heeft meer dan 1000 wedstrijden gefloten op alle niveaus, van jeugdwedstrijden tot seniorenwedstrijden in de vroegere hoofdklasse. Het fluiten van zijn 1000e wedstrijd wilde hij ongemerkt voorbij laten gaan. Toon houdt niet zo van de publiciteit. Dat kenmerkt deze bescheiden, maar bevlogen scheidsrechter. Een paar jaar geleden heeft Toon een open hartoperatie ondergaan waarbij hij vier omleidingen heeft gekregen. Al snel was hij weer opgeknapt en fluit met veel plezier zijn wedstrijden en is bijna iedere training aanwezig. Nu heeft hij dan de beslissing genomen om het fluiten van seniorenwedstrijden te stoppen. Zijn laatste seniorenwedstrijd zou zijn de allerlaatste competitiewedstrijd van het seizoen tussen DEES uit Wintelre en Dosko’32 uit Duizel waar voor de bezoekende partij nog veel op het spel stond. Routinematig leidde Toon en droeg zo weer zijn steentje bij. Op zijn eigen manier en zonder veel toeters en bellen. Hij dieselde naar het einde van een lange periode als scheidsrechter. Na afloop ook nog gezelligheid en napraten in de bestuurskamer. Het volgende seizoen blijft hij wel actief, maar dan bij de lagere junioren. Van hoofdklasse tot nu toe, veel meegemaakt en daar heeft hij nu zelf een punt achter gezet. Een week later mocht hij trouwens nog een wedstrijd fluiten in de nacompetitie van reserve elftallen. Zie rubriek In Actie voor foto's.

Doelstelling 7 

14 april 2015

Om verbeteringen door te voeren of bepaalde knelpunten op te lossen zullen periodiek door het bestuur concrete doelstellingen worden geformuleerd. Op de jaarvergadering van 16 maart j.l. hebben de leden hun akkoord gegeven aan de volgende doelstelling:

Doelstelling 7

Het bestuur wil dat de commerciële commissie ervoor gaat zorgen dat er jaarlijks extra inkomsten worden gegenereerd ten bedrage van € 500,= (na aftrek van de kosten). Onderdeel daarvan is de ontwikkeling van een nieuwe, moderne clubwebsite inclusief webshop.

KNVB OFFICIAL PORTAAL

AVE logo

 

 

hollandsevelden 29x323

 

Clubblad
Arbitraal 9 - 2017

De Scheidsrechter
Jaargang 85 | NR.7 | Oktober 2017
________________________

 
Friday, January 05, 2018 20:00 - 23:00
 
Saturday, January 06, 2018 10:00 - 16:00
 
Friday, January 12, 2018 18:30 - Sunday, January 14, 2018 17:00
 
Friday, February 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, March 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, March 19, 2018 20:00 - 22:30
 
Friday, March 23, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, April 06, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, April 13, 2018 20:00 - 23:00
 
Friday, May 11, 2018 19:30 - 20:30
 
Friday, June 01, 2018 19:30 - 22:30
 
Saturday, June 09, 2018 10:00 - 16:00
 
Saturday, June 16, 2018 10:00 - 16:00
 
Friday, September 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, October 05, 2018 19:30 - 22:30
 
Monday, October 08, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 02, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, November 09, 2018 20:00 - 22:00
 
Friday, December 07, 2018 19:30 - 22:30
 
Friday, December 21, 2018 20:00 - 23:00
Monday 18 december 2017